Radna tijela Općine Gornji Mihaljevec

 

 

Odbor

Ime i prezime

Adresa

 

ODBOR ZA STATUT, POSLOVNIK I PROPISE OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJI MIHALJEVEC

Franjo Kovačić

Gornji Mihaljevec 70

Josip Petković

Prhovec 5

Mladen Borko

Vukanovec 18

 

ODBOR ZA IZBOR I IMENOVANJA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJI MIHALJEVEC

Marinka Kostanjević

Martinuševec 23

Robert Veselko

Vukanovec 61

 

 Konrad Brezarić

Dragoslavec Breg 81

 

 

MANDATNA KOMISIJA OPĆINSKOG VIJEĆA OPĆINE GORNJI MIHALJEVEC

Rober Kos

Dragoslavec Selo 16

Mirjana Novak

Dragoslavec Selo 28a

Marijan Sklepić

Gornji Mihaljevec 6

 

 

STOŽER ZAŠTITE I SPAŠAVANJE OPĆINE GORNJI MIHALJEVEC

Ferid Kašmo

djelatnik Odjela za zaštitu i spašavanje u Područnom uredu za zaštitu i spašavanje Čakovec, član

Nenad Posel

predstavnik Policijske uprave Međimurske, član

Jerko Pfeifer

zapovjednik Vatrogasne zajednice Općina Štrigova – Gornji Mihaljevec

Antun Ladić

djelatnik Veterinarske ambulante u Gornjem Mihaljevcu, član

Vladimir Novak

djelatnik Općine Gornji Mihaljevec, član

Nenad Novak

djelatnik Općine Gornji Mihaljevec, član

Ivan Moharić

zapovjednik DVD-a Gornji Mihaljevec, član

Damir Klobučarić

zapovjednik DVD-a Gornja Dubrava, član

Milan Flinčec

zapovjednik DVD-a Preseka, član

Danijel Novak

zapovjednik DVD-a Martinuševec, član

Anto Majdandžić

dr.med., predstavnik Doma zdravlja Čakovec, član

 

 

POVJERENSTVO ZA PROCJENU ŠTETA OD ELEMENTARNIH NEPOGODA

Josip Horvatić

Vukanovec 71

Dragutin Hunjadi

Bogdanovec 20

Boris Resman

Gornji Mihaljevec73

 

ODBOR ZA TURIZAM

Robert Kos

Dragoslavec Selo 16

Nataša Sternad

Gorji Mihaljevec 32

Josip Petković

Prhovec 5

Goran Gregorinčić

Gornja Dubrava 21

Josip Novak

Gornja Dubrava 51

 

ODBOR ZA KOMUNALNE DJELATNOSTI, PROSTORNO PLANIRANJE, ZAŠTITU POTROŠAĆA I OKOLIŠ

Boris Resman

Gornji Mihaljevec 73

Željko Dvanajščak

Vugrišinec 79

Saša Kralj

Gornji Mihaljevec 97

Josip Horvatić

Vukanovec 71

Alen Branda

Gornji Mihaljevec 51

 

ODBOR ZA GOSPODARSTVO, POLJOPRIVREDU, ŠUMARSTVO I VODOPRIVREDU

Stanislav Miklin

Badličan 7

Marinka Kostanjević

Martinuševec 23

Krešo Zadravec

Bogdanovec 11

Zoran Lovrec

Gornji Mihaljevec 29

Damir Flinčec

Dragoslavec Breg 13

 

ODBOR ZA UPRAVLJANJE DOMOVIMA

Brezarić Konrad

Dragoslavec Breg 81

Augustin Horvat

Gornja Dubrava 96

Robert Zadravec

Dragoslavec Selo 46

Almir Škvorc

Vukanovec 49

Mladen Doničar

Vugrišinec 4

 

ODBOR ZA FINANCIJE I PRORAČUN

Robert Veselko

Vukanovec 67

Mladen Borko

Vukanovec 18

Marinka Kostanjević

Martinuševec 23

Josip Petković

Prhovec 5

Franjo Kovačić

Gornji Mihaljevec 70

 

ODBOR ZA PRIMARNU ZDRAVSTVENU ZAŠTITU, SOCIJALNU SKRB I BRIGU O DJECI

Lea Kovačić

Gornji Mihaljevec 70

Sonja Đuran

Dragoslavec Breg 88

Sandra Dimač

Gornja Dubrava 66

Mirjana Novak

Dragoslavec Selo 28a

Mirjana Zadravec

Tupkovec 18

 

ODBOR ZA ELEMENTARNE NEPOGODE, PROTUPOŽARNU I CIVILNU ZAŠTITU

Marijan Sklepić

Gornji Mihaljevec 6

Vjekoslav Novak

Prhovec 15

Zvonko Novak

Vukanovec 90

Damir Flinčec

Dragoslavec Breg 13

Konrad Brezarić

Dragoslavec Breg 81

 

ODBOR ZA ODGOJ, OSNOVNO OBRAZOVANJE, KULTURU I ŠPORT

Nataša Sternad

Gornji Mihaljevec 32

Bojan Novak

Gornja Dubrava 47a

Robert Zadravec

Dragoslavec Selo 46

Marijan Sklepić

Gornji Mihaljevec 6

Jasenka Novak

Gornji Mihaljevec

 

POVJERENSTVO ZA IZRADU PROGRAMA I PROJEKATA

Stanko Golub

Gornja Dubrava 83

Siniša Trupković

Preseka 24

Mladen Borko

Vukanovec 18

Milan Flinčec

Prhovec 45a

Zoran Lovrec

Gornji Mihaljevec 29

 

 

 

POVJERENSTVO ZA PRIPREMU I PROVEDBU NATJEČAJA I POSTUPKA NABAVA ROBA, RADOVA I USLUGA

Robert Veselko

Vukanovec 67

Vladimir Borko

Vukanovec 69a

Stanko Janež

Vukanovec 81

Boris Resman

Gornji Mihaljevec 73

Bojan Jambrović

Prhovec 23

 

POVJERENSTVO ZA POLJOPRIVREDNO ZEMLJIŠTE U VLASNIŠTVU REPUBLIKE HRVATSKE

Željko Dvanajščak

Vugrišinec 79

Dragutin Novak

Vukanovec 40a

Ivan Ladić

Bogdanovec 16

Radovan Muršić

Gornja Dubrava 14

Željko Srša

Bogdanovec 37

 

KOMISIJA ZA POPIS KAPITALNE IMOVINE

Konrad Brezarić

Dragoslavec Breg 81

Marija Srša

Martinuševec 10

Franjo Petričević

Dragoslavec Selo 36

Mario Kralj

Gornji Mihaljevec 75

Antun Ladić

Vukanovec 100

 

SOCIJALNO VIJEĆE

Mirjana Novak

Dragoslavec Breg 87

Franjo Horvat

Badličan 28

Mirjana Zadravec

Tupkovec 18

Ivan Ladić

Bogdanovec 16

Lea Kovačić

Gornji Mihaljevec 70

Novak Mirjana

Dragoslavec Selo 28a

Vladimir Petković

Vukanovec 70

 

STOŽER CIVILNE ZAŠTITE

Darko Horvat

Prhovec 18

Zdravko Šafarić

Gornji Mihaljevec 23

Mario Kralj

Gornji Mihaljevec 75

Vilim Novak

Gornji Mihaljevec 43

Zvonimir Jularić

Vukanovec 45

 

ODBOR ZA ODRŽAVANJE MANIFESTACIJA

Jasenka Novak

Gornji Mihaljevec 43

Vjenceslav Golub

Gornja Dubrava 73

Lea Kovačić

Gornji Mihaljevec 70

Antun Ladić

Vukanovec 100

Goran Miljančić

Dragoslavec Breg 83/a

Sklepić Karmen

Gornji Mihaljevec 6

Lovrec Nada

Gornji Mihaljevec 29